Kolimisteenus

Me pakume kolimisteenused era- ja äriklientidele üle Eesti, kuid ka välismaale.

Selleks, et kolida mugavalt ja turvaliselt, võite pöörduda meie ettevõtte poole. Meie kolimisfirma spetsialistid hoolitsevad teie transporditava kauba eest väärikalt. Lähtume teie personaalsetest vajadustest.

Meie kogenenud autojuhtidest meeskond on oma ala professionaalid, kes igas võimalikes situatsioonides leiavad sobiva lahenduse.

Taotlusvorm

*vastame 15 minuti jooksul

Hinnakiri

Hinnale lisandub käibemaks

Väljapool Tallinna lisandub hinnale 0.75€/km

Minimaalne tasu on 1 tunni eest

Aeg hakkab jooksma saabumise hetkest kuni töö lõpuni

Pärast esimest töötundi lisandub tariif iga 15 minuti järel

Kui midagi jäi selgusetuks, võite meiega ühendust võtta telefoni või meie postkasti kaudu

Maksmine eraisikule ainult sularahas

Galerii

Kolimisteenus Tallinnas

Kolimisteenus on teenus, mille eesmärk on teha inimeste kolimine ühest elukohast teise lihtsamaks ja mugavamaks. Kolimisteenus Tallinnas on spetsialiseerunud just Tallinna linnapiirkonna kolimistele ja pakub erinevaid teenuseid, nagu näiteks pakkimine, kolimisauto üürimine ja kolimiseks vajaliku tehnika rent. Kolimisfirma on ettevõte, mis pakub kolimisteenuseid ja millel on tavaliselt oma kolimisautod ja -tehnika. Kolimisauto on spetsiaalne veoauto, mis on mõeldud kolimiseks ja millel on piisavalt ruumi kogu kolimisvarustuse mahutamiseks.

Kui palju maksab kolimisteenus?

Kui palju maksab kolimisteenus sõltub paljudest teguritest, nagu näiteks kolimise kaugus, kogus ja tüüp varustus, kas pakkimine ja mööbli lahtikäimine on vajalik jne. Uksest ukseni kolimisteenus tähendab, et kolimisfirma pakub kogu kolimisprotsessi alates pakkimisest kuni uude elukohta varustuse paigaldamiseni. Soodne kolimine tähendab tavaliselt madalama hinnaga kolimisteenust, mis võib olla näiteks talveperioodil odavam või siis, kui kolimine toimub lühema aja jooksul.

Kolimisteenuse pakkujad pakuvad tavaliselt erinevaid teenuseid, mis võimaldavad klientidel valida just neid teenuseid, mis vastavad nende vajadustele. Näiteks võib kolimisfirma pakkuda ainult kolimisauto üürimist või siis täiskomplektteenust, mis sisaldab nii pakkimist, kolimisauto üürimist kui ka varustuse uude elukohta paigaldamist. Kolimisteenuse hind sõltub tavaliselt sellest, millised teenused valitud on ja kui suur on kolimine. Seega on oluline tutvuda erinevate kolimisteenuste pakkumistega ja valida just need, mis vastavad teie vajadustele ja eelarvele.

Kolimise planeerimisel tasuks mõelda ka sellele, milliseid lisateenuseid võiks vajada. Näiteks võib olla vajalik pakkimis- ja lahtikäimisteenus, kui teil pole aega või võimalust ise pakkida või lahtikäia. Samuti võib olla mõistlik valida kolimisteenus, mis sisaldab ka varustuse paigaldamist uude elukohta, eriti kui teil on palju mööblit või kui te ei ole kindel, kuidas varustust uues kohas paigaldada. Kolimisteenuse valimisel tasuks alati pöörata tähelepanu teenusepakkuja mainele ja tagasisidele, et veenduda, et valitud firma on usaldusväärne ja professionaalne.

KKK

Kas te aitate asju esmalt furgooni ja pärast maha laadida?

Jah, meie laadijad võivad teid kolimise puhul aidata mitte ainult kõigi asjade peale- ja mahalaadimisel, vaid need ka pakkida ja mööbli lahti võtta.

Millised on kaalupiirangud?

Furgoon suudab vedada asju kaaluga kuni 1,5 tonni.

Kas te ka pakite asju?

Te võite asjad ise pakkida või selle töö meile usaldada. Tagame kõigi asjade säilimise veo käigus ainult juhul, kui need on korralikult pakitud.

Mis on kolimisteenus?

Kolimisteenus on teenus, mis aitab inimestel oma asju ja mööblit liigutada ühest kohast teise, tavaliselt uude elukohta. Kolimisteenuse pakkujad võivad pakkuda erinevaid teenuseid, sõltuvalt teie vajadustest ja soovidest. Mõned levinud kolimisteenused hõlmavad järgmist:

  • Pakkimine ja ümblik: enne kolimist võib olla vajalik pakkida kõik teie asjad õigetesse kastidesse ja ümbrikutesse, et need oleksid transportimise ajal kaitstud ja hõlpsasti ligipääsetavad.
  • Transport: pärast pakkimist võib olla vajalik transportida teie asjad uude kohta. Kolimisteenuse pakkujad võivad pakkuda transporditeenust, mis võib hõlmata nii lühikese kui ka pikema vahemaa ületamist.
  • Laadimine ja tühjendamine: kolimise ajal võib olla vajalik laadida ja tühjendada teie asjad transpordivahendisse või uude elukohta. Kolimisteenuse pakkujad võivad aidata teil selle protsessiga, pakkudes näiteks abi mööbli ja asjade üles

Kuidas valida kolimisteenust?

Kolimisteenuse valimine võib olla keeruline, sest turul on palju erinevaid pakkujaid ja hinnad võivad varieeruda oluliselt. Siin on mõned näpunäited, mida tasub arvesse võtta, kui otsustate valida kolimisteenuse:

  1. Määratlege oma vajadused ja eelarve: enne kui hakkate otsima kolimisteenuse pakkujat, mõelge läbi, milliseid teenuseid te vajate ja kui palju te olete valmis maksma. See aitab teil valida sobivaima pakkuja ja vältida üle makstes.
  2. Tutvuge erinevate pakkujatega: tehke põhjalik uurimistöö ja tutvuge erinevate pakkujatega, et leida need, kellel on head ülevaated ja kes pakuvad sobivaid teenuseid.
  3. Võrrelge hindu: pärast pakkujate uurimist võrrelge nende pakutavaid hindasid, et leida soodsaim pakkumine. Ärge unustage arvestada ka lisatasusid ja muid tingimusi, mis võivad mõjutada teie lõplikku hind

Missugused eelised on kolimisteenusel?

Kolimisteenus võib pakkuda mitmeid eeliseid, sõltuvalt teie vajadustest ja soovidest. Siin on mõned levinumad eelised, mida võib pakkuda kolimisteenus:

  • Aja sääst: kolimisteenuse kasutamine võimaldab teil säästa aega, sest teie asjad ja mööbel tõstetakse ja transportitakse teie uude elukohta professionaalide poolt. See võib anda teile võimaluse keskenduda teistele olulistele ülesannetele, nagu näiteks uue elukoha üleandmine ja uute naabritega tutvumine.
  • Stressivaba: kolimisteenus võib aidata vähendada kolimisega seotud stressi, sest professionaalid tegelevad teie asjade ja mööbli transportimisega. See võimaldab teil muretult tegeleda teiste ülesannetega ja vähendab võimalust, et midagi läheks valesti või katki.
  • Täpsem ajakava: kolimisteenuse pakkujad saavad tavaliselt pakkuda teile täpse ajakava, mis aitab teil planeerida ja organiseerida oma kolimise paremini.
  • Abi mööbli ümberpaigutamisega: mõned kolimisteenuse pakkujad pakuvad lisaks transporditeenusele ka abi mööbli ümberpaigutamisega teie uues elukohas. See võib olla eriti kasulik, kui teie uus elukoht on väiksem või te ei soovi mööblit ise tõsta.

Ära lase võimalust käest ja esita tellimus!